قوانین شرکت ویزا پلنر

 1. کلیه فعالیت‌های خدمات بین المللی ویزاپلنر مبتنی بر قوانین داخلی و بین المللی انجام می‌‍شود.
 2. تیم تحقیق و توسعه شرکت مهاجرتی ویزاپلنر با در اختیار داشتن کارشناسان و متخصصین مرتبط با حوزه خدمات بین المللی اطلاعات و دانش دقیق به کاربران خود ارائه می دهد. بدیهی است که در بیشتر موارد فهم قوانین و مقررات داخلی و بین المللی به تنهایی امری دشوار است که نیازمند تفسیر و توضیح می باشد و سرویس های بین المللی ویزاپلنر براساس دانش حقوقی و تجربیات عملی و آرای متخصصین خود این قوانین و مقررات را به صورت عامیانه و ساده در وب سایت خود گردآوری کرده است.
 3.  توجه داشته باشید اطلاعات و محتواهایی که ارائه می‌شود به صورت کلی بوده و چنانچه شخصی خود راسا از این اطلاعات برای پیشبرد امور شخصی خود استفاده کند مسئولیتی متوجه سرویس‌های بین المللی ویزاپلنر نخواهد بود.
 4. ارائه راهکار در زمینه خدمات بین المللی می‌بایست شخصی و موردی باشد تا احتمال حصول نتیجه بیشتر شود.
 5.  ویزاپلنر یک تیم دانش بنیان بین المللی است و خدمات خود را به صورت وکالتی ارائه می‌نماید.
 6. طبق قانون تعهد وکیل به وسیله است و نه به نتیجه بنابراین با وجود اینکه خدمات بین المللی ویزاپلنر تمام تلاش خود را در جهت حصول نتیجه انجام می‌دهد اما هیچگونه تضمین قطعی برای حصول نتیجه به مشتریان خود ارائه نمی‌دهد.
 7. خدمات بین المللی ویزاپلنر برای انجام خدمات بین المللی مندرج در وب سایت خود تعهداتی بیش تر از یک وکیل طبق قانون مدنی چه به صورت کمی و چه به صورت کیفی نخواهد داشت. همچنین اطلاعاتی که خدمات بین المللی ویزاپلنر ارائه می‌نماید صرفا دیدگاه نظری و عملی خود است و نافی دیدگاه‌های دیگر نمی‌باشد.
 8. خدمات بین المللی ویزاپلنر ممکن است برای ارتباط با مشتریان و کاربران، بهینه سازی خدمات و محصولات وب سایت و همچنین در زمینه بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی جشنواره‌ها، رویدادها، خدمات و محصولات، اخبار و غیره برای اعضای سایت پیامک یا ایمیل ارسال کند.
 9. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.
 10. مهم است توجه داشته باشید که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.
 11. شرکت ویزاپلنر هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
 12. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای شرکت ویزاپلنر وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
 13. اطلاعاتی که کاربران در پنل کاربری خود اظهار کرده و ثبت می کنند مبنای ارتباط شرکت ویزاپلنر با ایشان است و بدیهی است که مسئولیت صحت و تایید آن با کاربر محترم می باشد. ممکن است در صورت ناقص بودن اطلاعات روند انجام پشتیبانی متوقف شود و یا شرکت ویزاپلنر سعی در برقراری ارتباط با کاربر از طرق دیگر بنماید.
 14.  توجه داشته باشید نقد و نظراتی که کاربران در وب سایت ارسال می‌کنند، می تواند توسط شرکت ویزاپلنر ویراش شود و کاربر حق اعتراض را از خود سلب می‌نماید. ضمنا ارسال هرگونه محتوای مجرمانه حق برخورد قانونی را برای شرکت ویزاپلنر ایجاد می کند.
 15. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه شرکت ویزاپلنر را از خود سلب می‌کند.

قوانین مربوط به مشاهده و استفاده از محتوا

 1. افشا یا انتشار اطلاعات کاربران دیگر و یا استفاده از اطلاعات آنها برای اهداف مذهبی، تجاری ،فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و … ممنوع می‌باشد.
 2. استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در کسب و کار، درج بی مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان ممنوع می‌باشد.
 3. ثبت هرنوع آگهی و خبرپراکنی مذهبی، سیاسی،اجتماعی و فرهنگی که جنبه تجاری نداشته باشد ممنوع می‌باشد.

قوانین مربوط به درج نظر در بخش نظرات کاربران

 1. نوشتن نظرات با زبان فارسی.
 2. انتخاب عنوان‌های مناسب.
 3. اظهار نظر در مورد معایب و مزایای کسب و کارها، ویدئو ها و … بلامانع است اما مبالغه و بزرگنمایی خلاف قوانین و مقررات می‌باشد.
 4. از نوشتن مطالب غیر ضروری تا حد امکان خودداری کنید.
 5. سوالات و درخواست‌های خود را در بخش تماس با ما مطرح کنید.
 6. کاربران ارسال کننده نظر موظفند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگران خودداری کنند.
 7. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنیم و تا جای ممکن از قرار دادن هرگونه لینک، درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی در قسمت نظرات خودداری کنیم.
 8. تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با خدمت مورد نظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با خدمت را مطرح نکنید.
 9. کاربران می توانند نقد خود به هر بخش را در قسمت مربوطه اعلام کنند؛ لذا هیچگونه نقدی را درباره سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسند.
 10. از درج مسایلی که از آن اطمینان ندارید شامل شایعات یا اطلاعات دیگر درباره محتوای سایت خودداری فرمایید.
 11. بهتر است مطالبی را در بخش نظرت ثبت کنید که برای بازدید کنندگان مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی و غیر ضروری و همچنین جملاتی که از ادبیات محاوره‌ای استفاده می‌شود خودداری فرمایید.